Říjen v 2. B

Náboj Junior

Vloženo: 20.11.2015 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 9429x
Náboj Junior je mezinárodní matematicko-fyzikální soutěž pro čtyřčlenné týmy žáků druhého stupně základní školy, které reprezentují jednotlivé školy.

Celá soutěž trvá 120 minut, během nichž se týmy snaží na jednom ze soutěžních míst vyřešit co nejvíce příkladů.

Na začátku soutěže obdrží každý tým zadání šesti příkladů. Jakmile tým dospěje u některého z nich ke správnému, většinou číselnému výsledku, dostane zadání dalšího. Kdo vyřeší v časovém limitu nejvíce příkladů, vyhrává.

Naše družstvo ve složení Jan Liška, Jan Kováč, Kateřina Jelínková a Denisa Hlávková se umístilo na 205. místě z celkového počtu 438 soutěžících družstev. Soutěžili v České Lípě a zde se umístili na 9. místě z 18 soutěžících družstev.