Úřad práce

Pomáháme...

Krajské kolo ve florbalu

Vloženo: 10.1.2018 | Autor: AdminTJ| Zobrazeno: 362x |

Dne 10. ledna 2018 se dívky 6.-8. tříd účastnily Krajského kola ve florbalu. Vítězové z okresních kol se utkali ve sportovní hale ve Smržovce. I přestože všechny zápasy byly vyrovnané, žákyně naší školy bojovaly ze všech sil a po vyčerpávajících bojích získaly nádherné 2. místo.

Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Štěpána Haklová, ale poděkování patří celému družstvu. Dívky vyhrály nad ZŠ Hodkovice, ZŠ Smržovka, ZŠ Arbesova Jablonec n. Nisou a jediný zápas prohrály dívky se ZŠ Lomnice.

Tým se skládal z dívek: Haklová Štěpána, Uyen To Tů Linda, Záhorská Nikola, Jeřábková Hana (6. A), Funke Viktorie, Hanzlíková Kateřina, Krásná Julie, Ostrčilová Tereza (7. A), Sobotková Míša, Vopasková Samanta (7. B), Fořtová Kateřina, Horáčková Melanie, Riedlová Adéla (8. B).

Veliké poděkování patří nejen dívkám za obdivuhodné výkony, ale i jejich rodičům, že je ve sportu podporují.

Učitelé TV