Úřad práce

Pomáháme...

Recitační soutěž v naší škole

Vloženo: 29.1.2018 | Autor: AdminTJ| Zobrazeno: 346x |
Dne 29. 1. 2018 se uskutečnilo v ZŠ nám. Míru školní kolo v recitaci.

Soutěže se zúčastnilo 36 žáků a žákyň 1. stupně. Všichni zúčastnění si vybrali vhodné verše, které opravdu pěkně recitovali. Protože nemůže vyhrát každý, porota vybrala tyto žáky k reprezentaci do okresního kola:

V kategorii 2. a 3. tříd:  Gabrielu Galbavou z 3. A s básní Fr. Halase Co všechno musí dělat jaro a Kateřinu Novotnou z 3.B – Kuřátko a obilí Fr. Hrubína. Náhradnicí je Viktorie Buriánová z 2.C s básní Ohryzaná básnička Jiřího Žáčka.

V kategorii 4. a 5. tříd: Petra Vomlelu s básní Miloše Kratochvíla Bleší cirkus a Daniela Karka s básní svého otce Jana Karka Tajný tanec, oba ze 4. B. Náhradnicí je Barbora Žáková z 5.B, báseň Jaroslava Seiferta Mikoláš Aleš.

V okresním kole přejeme co nejlepší umístění.

Za porotu Mgr. Zdeňka Švecová