Úřad práce

Pomáháme...

Lyžák 2018

Vloženo: 21.2.2018 | Autor: AdminTJ| Zobrazeno: 310x | Upravil: AdminTJ

Ve dnech 11. – 17. února 2018 se ve Vítkovicích v Krkonoších uskutečnil lyžařský kurz. Toto místo jsme navštívili již po šestnácté, a to oprávněně. Na sjezdovce Aldrov si najdou své jak lyžaři, tak i začátečníci. Letos jsme do Krkonoš vezli 40 dětí (20 dívek a 20 chlapců). Děti byly rozděleni do třech skupin (lyžaři, nelyžaři a snowboardisti). Letos nejpočetnější skupinou byli nelyžaři, avšak všem se podařilo zvládnout základy lyžování. Třetí (odpočinkový) den jsme se vydali na celodenní turistický výlet na Zlaté návrší. Počasí si s námi tento den krásně pohrávalo, od silné chumelenice jsme zažili i krásné slunné výhledy na vrcholky hor. I kvalita ubytování a stravování v místní ZŠ přispěla k tomu, že stejné místo navštívíme i v příštím roce.

Děkujeme rodičům za kvalitní materiální vybavení dětí a za drobnosti, kterými jsme mohli na závěr LVVZ děti potěšit a obdarovat. Všechny žáky chceme pochválit za velmi dobré chování. Byla to skvělá parta, která bude na kurz jistě dlouho vzpomínat, stejně jako my.

učitelé TV