Úřad práce

Pomáháme...

Úspěšné okresní kolo zeměpisné olympiády

Vloženo: 21.2.2018 | Autor: AdminTJ| Zobrazeno: 221x |

V úterý 20. února proběhlo na Gymnáziu v České Lípě okresní kolo zeměpisné olympiády, kterou tvořily 3 části. Nejprve žáky čekala práce s atlasem, následoval test z geografických dovedností a celou olympiádu uzavřela praktická část.

Žákům naší školy se okresní kolo vydařilo velmi dobře. V kategorii A (6. ročník) se na výborném 3. místě umístil Daniel Hladík (6.A) a Frída Hovorková (6.B) skončila na 4. místě. V kategorii B dosáhla na 3. místo Barbora Lazorová (7.B). V nejstarší kategorii C (8. – 9. ročník) skončil na 4. místě Jan Bouda (8.A) a 13. místo obsadil Michal Vojáček (8.A).

Všem žákům děkujeme za velmi dobrou reprezentaci a věříme, že účast v zeměpisné olympiádě podpořila jejich vztah k zeměpisu.

Mgr. Jakub Ujka