Úřad práce

Pomáháme...

Napřesrok do Anglie

Milí rodiče,

jistě už netrpělivě očekáváte příchod jara, a my už plánujeme jaro příštího roku. Jako příjemnou tečku za devíti lety strávenými na naší škole, pro vzpomínku na chvíle strávené s angličtinou bychom rádi na jaře 2019 vzali vaše děti do Anglie, a to na týdenní pobyt s dopolední výukou angličtiny vedenou tamními učiteli.

Cena takového zájezdu se pohybuje okolo 10 tisíc korun (letos Londýn 10.490,- Kč, Oxford 10.850,- Kč). Zapojili bychom se do jakéhokoliv projektu, který by nám s financováním této akce pomohl, ale v současné době  je podporována výuka technických předmětů, a není tak žádný takový projekt vypsán.  Protože jsme si vědomi, že je to částka nemalá, seznamujeme Vás s našimi plány už nyní, s velkým časovým předstihem.

S přáním pěkných, brzy už snad jarních, dnů - příznivých pro Vaše kalkulování

Michaela Hanzelínová

Martina Brychová