kliknutím na následující odkaz - REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ - si můžete rezervovat konkrétní čas

* * * ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY * * *

Vážení rodiče, zkontrolujte si prosím platnost vaší rezervace z důvodu úpravy

registračního formuláře pro zápis.

Jaro v 1.B

Okresní kolo ve vybíjené dívek

Vloženo: 19.4.2018 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 444x

Dne 17.4.2018 se v České Lípě konalo Okresní kolo ve vybíjené dívek. Zprvu jsme neměly vysoké ambice, protože družstvo bylo poskládané z dívek všech třech pátých ročníků. Avšak bojovný duch celého týmu a soudržnost dotáhly divky az do finálových bojů. Ve finále se utkaly dívky se ZŠ U Lesa Nový Bor a s Mimoní. Všechny tři týmy ukázaly hru na úrovni krajskeho kola, avšak postoupit mohl jen jeden. Nakonec jsme skončily na parádním třetím místě. Dívky byly zklamané, ale s druhým Lesem jsme prohrály o jednu vybitou dívku a s Mimoní taktéž.

Družstvo závodilo ve složení: Prošková Markéta, Blechová Hedvika, Görnerová Lucie (5. A),  Králová Markéta, Žáková Barča, Frydrychová Adéla, Nhú Ngoc Ha, Půčková Pavla, Štěpánková Lucie (5.B), Puhrová Denisa, Ramíková Tereza, Bitalová Gabriela, Neumanová Věra (5.C).
Dívkám děkujeme za fair play hru a odvedený výkon.
Učitelé TV