kliknutím na následující odkaz - REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ - si můžete rezervovat konkrétní čas

* * * ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY * * *

Vážení rodiče, zkontrolujte si prosím platnost vaší rezervace z důvodu úpravy

registračního formuláře pro zápis.

Jaro v 1.B

Veliký úspěch v recitaci

Vloženo: 19.4.2018 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 425x

Když odjížděl Daniel Karko 14. 4. 2018 ráno do Liberce na krajské kolo v recitaci, určitě si nemyslel, že pojede zpátky jako vítěz. Byl jedním ze dvou nejúspěšnějších recitátorů kraje, kteří postupují do celostátní přehlídky. Ta se uskuteční 8. – 10. června ve Svitavách. Jak jsem informovala v předchozích článcích, Daník přednášel báseň svého tatínka. Měla úspěch ve školním, okresním i krajském kole a přejeme mu, aby se báseň i její přednes v podání Daníka líbil i na celostátní přehlídce a přivezl si nějaké ocenění.

Mgr. Zdeňka Švecová