Zájezd do Anglie 2019

Vloženo: 9.9.2018 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 1496x

Milí rodiče,

žákům 7.-9. tříd nabízíme zájezd do Anglie, a to první týden v červnu 2019, ve dnech 2.6.-8.6.
Bude kombinována dopolední výuka angličtiny vedená tamními učiteli (út - čt, 9 - 12h) s poznáváním krás kulturně historických (2 dny v Londýně) a přírodních (podmořské akvárium v Brightonu, národní park South Downs, mořské útesy, jeskyně). Děti budou ubytované v Brightonu v hostitelských rodinách (nejméně po dvou). Ty dětem zajišťují snídani, oběd formou balíčku a večeři. Cena zájezdu je 10.390,- Kč (možno zaplatit ve třech splátkách).

Podrobný program zájezdu a orientační ceny vstupného, které není zahrnuto v ceně, najdete na webových stránkách školy, mohu vám je poslat mailem nebo vytištěné po dětech.

Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte mě prosím mailem nebo telefonicky. Neváhejte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem. Zároveň vám budu k dispozici v úterý 11.9. po třídní schůzce ve své učebně angličtiny nebo kdykoli po domluvě.

Program zájezdu (Velikost: 591.09 kB)

Orientační ceny vstupného (Velikost: 646.55 kB)

Michaela Hanzelínová

hanzelinova@zsnamesti.cz