Projekt 72 hodin aneb Boříme překážky

Vloženo: 3.10.2018 | Autor: AdminTJ| Zobrazeno: 183x |

Žáci I. stupně ZŠ náměstí Míru 128 v Novém Boru se rozhodli tradičně zapojit do dobrovolnických aktivit v rámci projektu 72 hodin. Po loňské úspěšné pohádce jsme se letos rozhodli uspořádat utkání v deskových hrách mezi našimi žáky a seniory z Domova s pečovatelskou službou. Zápasy mezi generacemi proběhnou v pátek 12. října v prostorách DPS.

Druhou aktivitou je pozvání klientů příspěvkové organizace OSTARA do prostor I. stupně naší základní školy. Klienti této společnosti jsou osoby se zdravotním postižením, které nenavštěvovaly žádná tradiční školská zařízení. Našim cílem je ukázat jim běžnou hodinu ve škole a podnětné prostředí naší školy.

Mgr. Jakub Ujka

Desk_hry