První měsíc školy je za námi...

Vloženo: 4.10.2018 | Autor: AdminTJ| Zobrazeno: 142x |

VIDEO - KLIKNĚTE NA OBRÁZEK

U příležitosti Dne zvířat se žáci prvních tříd a třídy přípravné zúčastnili v pondělí 1. října projektového dne, který byl zakončen divadelním představením „ Včelí medvídci“. Byla to jakási odměna za práci a snahu v prvním měsíci školy. Děti si nejen zvykly na školní režim, seznámily se s okolím školy, s novými pí učitelkami, kamarády, ale především se již začaly učit nová písmenka, trénovat psaní či počítání. Děti se seznamovaly s novými znalostmi a dovednostmi nejen ve škole, ale i mimo ni. Zúčastnily se orientačního běhu, výstupu na kostelní věž a především aktivit na jednotlivých stanovištích při projektovém dni. Hravě zvládly poznávat jednotlivá zvířata, spojovat je do zvířecích rodin, modelovat hmyz i závodit při hře „ Na včeličky a čmeláky“. Je nutno zmínit a pochválit i kamarády z 9. tříd, které je na stanovištích doprovázeli a pomáhali s plněním úkolů.

Celý den se vydařil a divadelní představení, které bylo prolnuto krásnými známými písničkami jsme si na závěr všichni rádi zazpívali.

Mgr. Radka Kučerová a Mgr. Petra Macharová

(třídní učitelky 1.tříd)