Okresní kolo ve florbalu v České Lípě

Vloženo: 30.11.2018 | Autor: AdminTJ| Zobrazeno: 61x |

Dne  22. 11. 2018 se dívky ze 6. a 7. tříd naší školy zúčastnily Okresního kola ve florbalu v České Lípě. Po rozpačitém začátku vyhrály nad ZŚ Partyzánská 1:0. V druhém zápase svedly náročný souboj se ZŠ U Lesa Nový Bor, ale nakonec dívky vyhrály 2:1. Třetí zápas byl rozhodující, a nakonec určil vítěze skupiny. Dívky prohrály s Gymnáziem Česká Lípa 0:1. Byl to velmi vyrovnaný zápas, rozhodlo se až 15 sekund před koncem hrací doby. Další zápas jsme sice vyhrály nad ZŠ Lada 3:0, avšak poslední zápas jsme prohrály se ZŠ Zákupy. Náš tým tak skončil v okresním kole na krásném třetím místě. Věříme, že příští rok obsadíme příčky ještě vyšší.

Děkujeme dívkám za reprezentaci školy. Tým hrál ve složení: : Sára Lhotáková, Eliška Janošťáková, Kateřina Říhová (6. C), Denisa Puhrová (6. D), Vendula Stejskalová, Hana Jeřábková, Nikola Záhorská, Lenka Mynářová, Karolína Adamcová, Linda Uyen To Tú (7. A) a  Eliška Paulíková (7. C).

učitelé TV