kliknutím na následující odkaz - REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ - si můžete rezervovat konkrétní čas

Jarní hodina tělocviku

PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY:

Zaregistrujte si svůj čas na jarní hodině tělocviku prostřednictvím

této registrace.

* * * ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY * * *

Vážení rodiče, zkontrolujte si prosím platnost vaší rezervace z důvodu úpravy

registračního formuláře pro zápis.

Jaro v 1.B

Naši úspěšní šachisté

Vloženo: 30.11.2018 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 208x

27. listopadu 2018 se v Domě dětí a mládeže Smetanka Nový Bor konalo okresní kolo v šachu. Naši školu reprezentovalo deset šikovných šachistů. Za první stupeň žáci Bruno Drvota z 1. B, Marek Patka ze 3. A, Michal Trmal a Kristián Cháb ze 4. B a Kryštof Patka z 5. B hráli velmi dobře a obsadili čtvrté místo. Druhý stupeň ve složení Lukáš Brych a Matěj Válek ze 6. A, Lukáš Fafala ze 6. B, Jiří Hájek ze 6. D a Natálie Gorolová z 8. B překvapili krásným druhým místem a postupují do krajského kola. Bylo inspirující vidět spoustu soustředěných dětí hrát šachy a je skvělé, že na naší škole máme žáky, kteří se tomuto sportu ve svém volném čase věnují.

Mgr. Martina Brychová