Blížíme se do cíle... 1.B

Ohlédnutí za krásnou adventní akcí

Vloženo: 19.12.2018 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 275x

Každoročně se před koncem roku koná v naší škole akce zvaná Kvízování. Kdo chce, tak přijde a vyluští si některý z připravených kvízů, naposledy to byly nejen pohádkové kvízy, ale také kvízy pro hospodyně, kvízy pro cestovatele vánoční evropskou kuchyní či kvízy pro ty, kdo milují staré pranostiky. Součástí krásného odpoledne byl vánoční jarmark, kde si samotní žáci mohli prodávat své vlastnoručně vyrobené řemeslné výrobky, zapojily se i děti ze školní družiny. A tak se malovaly perníčky, ochutnával vánoční punč pro děti, kdo chtěl, zavítal také do pravé čajovny, kterou pořádala paní Petra Havlíčková. Vrcholem pak byl koncert našeho školního pěveckého sboru žáků, rodičů i prarodičů, který vede paní učitelka Věra Duchoslavová.

Akce se povedla, díky patří všem vyučujícím, kteří se na akci podíleli, zvláště pak díky všem našim žákům, kteří dokázali, že nejsou jen ta generace přilepená k mobilnímu telefonu.  Bylo krásné pozorovat, jak jsou hrdí na to, co například napekli, navařili nebo vyrobili. Poděkování patří i rodičům našich žáků, kteří se také zapojili. Už nyní se těšíme na další předvánoční setkání několika generací v čase adventním v roce 2019.