kliknutím na následující odkaz - REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ - si můžete rezervovat konkrétní čas

Jarní hodina tělocviku

PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY:

Zaregistrujte si svůj čas na jarní hodině tělocviku prostřednictvím

této registrace.

Barevný týden

Deváťáci navštívili novoborskou Vyšší odbornou školu sklářskou a Střední školu

V pátek 18.1.2019 v rámci Dni otevřených dveří navštívili zájemci z devátých tříd novoborskou Vyšší odbornou školu sklářskou a Střední školu, která kromě sklářských oborů nabízí také studium všeobecného Gymnázia, oborů Design interiéru a Předškolní a mimoškolní pedagogika. Školou nás provedl zástupce ředitelky školy Mgr. Jiří Janás. Vlídně a trpělivě nám odpovídal na všechny dotazy o přijímacích zkouškách, o učebním plánu, o volitelných předmětech, o rozvrhu, kurzech, kroužcích, o maturitě a mnoho dalších. Shodli jsme se na tom, že v každém setkání - a vstup na střední školu znamená především nová setkání, jak s učiteli, tak se spolužáky - jde zejména o lidi. Že ať na této škole, v České Lípě nebo jinde, všude jsou lidé různí. Takoví, jejichž způsob vystupování nám vyhovuje více, a jiní, jejichž způsob vystupování nám vyhovuje méně. A tak našim deváťákům, kteří se pro studium na této škole rozhodnou, ale i tamějším profesorům přejeme, ať je jejich setkání příjemné a oboustranně obohacující.

Mgr. Michaela Hanzelínová