Kotva

Obědy pro děti
AKTUALITY
Rozvrhy
Zobrazit rozvrhy hodin
Podporují nás

 

IROOP 

 

 

 

 

Aktivní škola

Fraus

Fraus

Ovoce a zelenina do škol

NBA volleyball

Zumba

DDM Smetanka

logo

Úspěšná žádost o dotaci z EU

IROP

Hezké prázdniny

 

Závody v klasickém lyžování

Vloženo: 30.1.2019 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 244x

Ve středu 23. ledna proběhl závod v klasickém lyžování, který jako každý rok pořádal DDM Smetanka Nový Bor. I přes velmi mrazivé počasí závodníky neopouštěl soutěžní duch. Vyhřáté zázemí poskytl přistavený autobus pod vedením řidiče Zdenka Uruby. Všem účastníkům závodu gratulujeme za pěkné sportovní výkony. 

Mgr. Dana Dlasková

 

Fotogalerie

 

Výsledky jednotlivců:                                                       Výsledky štafet:

2. - 3. třída jednotlivci                                                       4. - 5. třída

Marek Patka - 1. místo                                                      Jakoubek, Patka K., Haasová - 2. místo

Jan Murswiek - 3. místo                                                    Cháb, Patka M., Murswiek - 3. místo

 

4. - 5. třída                                                                          6. - 7. třída

Anežka Haasová - 3. místo                                               Půčková, Jeřábková, Kyslíková - 3. místo

Kryštof Patka - 3. místo                                                     Brych, Haas, Jirků - 1. místo

Jiří Jakoubek - 8. místo

Kristián Cháb - 9. místo

Jana Nevřelová - 10. místo

Zuzana Povýšilová - 11. místo

 

6. - 7. třída                                                                          8. - 9. třída                                              

Jan Jirků - 2. místo                                                             Cmunt, Rejna, Votrubová - 2. místo

Lukáš Brych - 3. místo

Vítězslav Haas - 4. místo

Matěj Válek - 7. místo

Jan Suchý - 8. místo

 

Pavla Půčková - 6. místo

Magda Kyslíková - 7. místo

Emílie Vlčková - 9. místo

Lucie Štěpánková - 10. místo

Vendula Pavlíčková - 11. místo

Hana Jeřábková - 12. místo

 

8. - 9. třída

Šárka Hrušková - 2. místo

Adéla Riedlová - 3. místo

Markéta Votrubová - 4. místo

Ondřej Cmunt - 1. místo

Tomáš Rejna - 5. místo