Konec školního roku jsme se třídou 6. B prožili v Knihovně Vladislava Jindry v Novém Boru.
Děkuji za vstřícnost vedoucí knihovny, paní Zoře Šepsové, a krásnému vyprávění o knihách, o cestování i vzpomínání na dobu základní školy paní Radce Zemancové.
Mohli jsme tak strávit krásné dopoledne mezi knihami a já věřím, že si mnozí najdou cestu do knihovny jako čtenáři.
Krásně prožité prázdniny s knihou!
Mgr. Kateřina Mašková














