Okénko třídy 3.B

Online zápis do 1. třídy - 2021

kliknutím na výše uvedený obrázek můžete v několika jednoduchých krocích zapsat Vaše dítě k zápisu online. Více informací ZDE.

Jazykové skupiny

Vloženo: 17.8.2015 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 2456x

přijímací zkoušky do skupiny s rozšířenou výukou cizích jazyků (RVJ) proběhnou ve středu 28. 4. 2021.

Písemná část v podobě online testu obsahuje poslechové cvičení, porozumění textu a gramatickou část. Ústní část je postavena na komunikaci na témata My family, My day, My school, My friends, My town.

V šestém ročníku bude žák v jazykové skupině kromě anglického jazyka vyučován také druhému cizímu jazyku, a to v časové dotaci 3 hodiny týdně. Pro usnadnění organizace výuky v jazykových skupinách pro příští školní rok Vás proto žádáme o sdělení informace, který cizí jazyk si Vaše dcera/Váš syn vybere jako druhý. K volbě nabízíme německý nebo francouzský jazyk. Preferovaný jazyk nám sdělte prosím  na e-mailovou adresu brychova@zsnamesti.cz nebo na telefon 603450498. Zde Vám rádi poskytneme i další informace, které se vztahují k organizaci výuky v naší škole.

Přihlášky s uvedením jména, adresy bydliště a školy navštěvované v 5 ročníku je možné podat písemně na ředitelství ZŠ Nový Bor náměstí Míru 128 do 31. 3. 2021. Přihlášky naleznete na přihlášce níže.

E- mail: info@zsnamesti.cz,  Telefon : 487 722 010

PŘIHLÁŠKA - 6. ROČNÍK  (Velikost: 22.62 kB)

Mgr. Jakub Ujka