kliknutím na následující odkaz - REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ- si můžete rezervovat konkrétní čas

Okénko třídy 4.B

Sportovní výzvy

Certifikát Katedrová škola

Online zápis do 1. třídy - 2022

kliknutím na výše uvedený obrázek můžete v několika jednoduchých krocích zapsat Vaše dítě k zápisu online. Využijte možnosti vybrat si termín, který Vám vyhovuje a v uvedeném termínu se dostavte do naší školy. K zápisu si přeneste rodný list dítěte a Váš občanský průkaz.

Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání nebo žádost o odklad povinné školní docházky Vám u nás vytiskneme k podpisu.

Více informací o zápisu do 1. třídy ZDE.

Mgr. Jakub Ujka

Ředitel školy

E-mailujka@zsnamesti.cz

Mgr. Martina Brychová

Zástupkyně pro pedagogickou činnost, vyučující AJ

E-mailbrychova@zsnamesti.cz

Linda Hrabcová

Zástupkyně ŘS pro provoz a ekonomiku

E-mailhrabcova@zsnamesti.cz

Jiřina Černá

Sekretářka školy

Telefon487 722 010, 603 450 498
E-mailcerna@zsnamesti.cz

Petr Špinler

Školník

E-mailskolnik@zsnamesti.cz
Celkem: 5 kontaktů

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.