Naše školní družina otevřená od rána,

nabízí nám zájmů dosti,

každému vždy ku radosti.

Jedna, dva, tři, čtyři, pět otevřou se dveře hned,

a pak začne zábavička, zahřeje nás u srdíčka.

Všichni naši KAMARÁDI, vracejí se stále RÁDI.

V průběhu školního roku je školní družina zapojována do vzdělávacích projektů školy, které děti obohacují zábavnou formou o všeobecné znalosti.

Školní družina využívá celoročně akce pořádané městem – kulturou města Nový Bor.

V každém oddělení také probíhají individuální naučné a sportovní soutěže, které napomáhají k vzájemnému poznávání dětí a tmelení kolektivů.

REŽIM ŠKOLNÍ DRUŽINY:

Ranní režim je stanoven od 6:00 do 8:00 /do ranní ŠD žáci docházejí do 7:30/.

Odpolední režim je od 11:30 do 16:30.

Poplatek za ŠD je 1.250,- Kč za pololetí. Poplatek je hrazen bezhotovostní formou vždy k 1. dni každého měsíce převodem z účtu a dítěti je přidělen variabilní symbol.

Vedle poplatku za ŠD se vybírá také poplatek do fondu ŠD: 100,- Kč za pololetí.

UVOLŇOVÁNÍ ŽÁKŮ ZE ŠD:

Uvolňování žáků ze školní družiny lze pouze písemnou žádostí rodičů.

VYCHOVATELKY ŠD:

1.oddělení: Veronika Filipová /filipova@zsnamesti.cz/

2.oddělení: Jana Potůčková /potuckova@zsnamesti.cz/

3.oddělení: Marcela Dušková /duskova@zsnamesti.cz/

4.oddělení: Ilona Hazdrová /hazdrova@zsnamesti.cz/

5:oddělení: Dana Nelibová /nelibova@zsnamesti.cz/

Telefon ŠD: 731 159 451

Vnitřní řád ŠD (Velikost: 195.59 kB)