kliknutím na následující odkaz - REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ- si můžete rezervovat konkrétní čas

Okénko třídy 4.B

Sportovní výzvy

Certifikát Katedrová škola

Online zápis do 1. třídy - 2022

kliknutím na výše uvedený obrázek můžete v několika jednoduchých krocích zapsat Vaše dítě k zápisu online. Využijte možnosti vybrat si termín, který Vám vyhovuje a v uvedeném termínu se dostavte do naší školy. K zápisu si přeneste rodný list dítěte a Váš občanský průkaz.

Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání nebo žádost o odklad povinné školní docházky Vám u nás vytiskneme k podpisu.

Více informací o zápisu do 1. třídy ZDE.

Naše školní družina otevřená od rána,

nabízí nám zájmů dosti,

každému vždy ku radosti.

Jedna, dva, tři, čtyři, pět otevřou se dveře hned,

a pak začne zábavička, zahřeje nás u srdíčka.

Všichni naši KAMARÁDI, vracejí se stále RÁDI.

V průběhu školního roku je školní družina zapojována do vzdělávacích projektů školy, které děti obohacují zábavnou formou o všeobecné znalosti.

Školní družina využívá celoročně akce pořádané městem – kulturou města Nový Bor.

V každém oddělení také probíhají individuální naučné a sportovní soutěže, které napomáhají k vzájemnému poznávání dětí a tmelení kolektivů.

REŽIM ŠKOLNÍ DRUŽINY:

Ranní režim je stanoven od 6:00 do 8:00 /do ranní ŠD žáci docházejí do 7:30/.

Odpolední režim je od 11:30 do 16:30.

Poplatek za ŠD je 1.000,- Kč za pololetí. Poplatek je hrazen bezhotovostní formou vždy k 1. dni každého měsíce převodem z účtu a dítěti je přidělen variabilní symbol.

Vedle poplatku za ŠD se vybírá také poplatek do fondu ŠD: 100,- Kč za pololetí.

UVOLŇOVÁNÍ ŽÁKŮ ZE ŠD:

Uvolňování žáků ze školní družiny lze pouze písemnou žádostí rodičů.

VYCHOVATELKY ŠD:

1.oddělení: Dana Nelibová /nelibova@zsnamesti.cz/

2.oddělení:Jana Potůčková /potuckova@zsnamesti.cz/

3.oddělení:Marcela Dušková /duskova@zsnamesti.cz/

4.oddělení:Ilona Hazdrová /hazdrova@zsnamesti.cz/

5:oddělení:Martina Zajptová /zajptova@zsnamesti.cz/

Telefon ŠD: 731 159 451

Vnitřní řád ŠD (Velikost: 170.02 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.