Kotva

Obědy pro děti
Okénko třídy 3.B

 

Aktivní škola

Podporují nás

 

IROOP 

 

 

 

  

 

 

 

Fraus

Fraus

Ovoce a zelenina do škol

Zumba

Úspěšná žádost o dotaci z EU

IROP

Online zápis do 1. třídy - 2021

Vážení rodiče,

 

kliknutím na výše uvedený obrázek můžete v několika jednoduchých krocích zapsat Vaše dítě k zápisu online. Více informací ZDE.

 

Úspěšná žádost o dotaci z EU

Vloženo: 21.9.2018 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 5086x

 

STRUČNÝ POPIS PROJEKTU

V rámci realizace projektu byly modernizovány a nově vybaveny přírodovědná učebna a jazyková učebna. Celková bezbariérová dostupnost školy je řešena stávajícími výtahy a celkovou bezbariérovostí základní školy, včetně stávajícího bezbariérového sociálního zařízení.

 

CÍLE PROJEKTU

Cílem projektu je prostřednictvím vytvoření jazykové multimediální učebny a učebny pro výuku přírodních věd zvýšit kvalitu výuky klíčových kompetencí.

 

VÝSLEDKY PROJEKTU

Projekt řeší celkovou rekonstrukci a modernizaci učebny přírodních věd a učebny pro výuku cizích jazyků. Učebny budou po modernizaci vybaveny výpočetní technikou a audiovizuálními systémy podporujícími interaktivitu výuky, komunikaci mezi učiteli a žáky, umožňující experimentální ověřování učiva (měřící sondy, senzory, experimentální příslušenství) a správu učitelem připravených individuálních výukových úloh (poslechových, textových, doplňovacích) a k hodnocením úloh učitelem. Obě učebny budou vybaveny interaktivními tabulemi, jazyková učebna bude vybavena také vizualizérem.

 

Na projekt „Učebny cizích jazyků a přírodních věd ZŠ náměstí Míru, Nový Bor“ s reg. číslem CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0006402 je poskytována finanční podpora z EU.

 

 

 IROP

 

 Nove_ucebny_zsnamesti