kliknutím na následující odkaz - REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ - si můžete rezervovat konkrétní čas

Jarní hodina tělocviku

PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY:

Zaregistrujte si svůj čas na jarní hodině tělocviku prostřednictvím

této registrace.

* * * ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY * * *

Vážení rodiče, zkontrolujte si prosím platnost vaší rezervace z důvodu úpravy

registračního formuláře pro zápis.

Jaro v 1.B

Hudebna

Vloženo: 2.2.2016 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 2625x

Učebna hudební výchovy situovaná v nové budově poskytuje žákům a pedagogům prostřední odlišné od kmenových tříd a jiných specializovaných učeben. Je vybavena účelně pro činnosti související s daným předmětem.  Zdi jsou obloženy speciálním materiálem s dobrými akustickým vlastnostmi. Před keramickou tabulí s notovou osnovou stojí do třídy natočené pianino, od kterého řídí pedagog hodinu. Absence školních lavic přispívá k uvolněné tvůrčí atmosféře, která by měla při hodinách hudební výchovy panovat. Součástí učebny jsou kromě piana nástroje Orffova instrumentáře a další bicí nástroje, zobcové flétny, kytara, učebnice, zpěvníky a jiné notové materiály. Z elektroniky jsou využívány k výuce TV, DVD, počítač, hi-fi věž, zesilovač a reproduktory. Na stěnách visí kresby slavných skladatelů, které vytvořili sami žáci, mapa symfonického orchestru a reprodukce hudebních nástrojů.