Okénko třídy 2.B

Zápis do 1. ročníku

Vloženo: 17.1.2017 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 1828x

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,

zápisy do prvních tříd se uskuteční v úterý 7. a ve středu 8. dubna 2020 od 14 do 17 hodin. Náhradní termín zápisu je stanoven na úterý 16. dubna 2019 ve stejném čase. V případě, že se nebudete moci zápisu v uvedených termínech zúčastnit, kontaktujte vedení školy.

Zápis do prvních tříd pro školní rok 2020/2021 je povinný pro děti narozené od 1. září 2013 do 31. srpna 2014.

K zápisu může přijít pouze zákonný zástupce dítěte, vyplní formulář Žádost o přijetí (nezapomeňte rodný list a občanský průkaz).

Každému dítěti bude při zápisu přiděleno číslo, pod kterým budou zveřejněny  výsledky zápisu na webových stránkách, úřední desce a vstupních dveřích 1. stupně ZŠ.

Děti s odkladem školní docházky musí být znovu přihlášeny u zápisu. Děti si mohou v případě zájmu zápisem opakovaně projít, ale není již podmínkou – stačí pouze vyplnění žádosti zákonným zástupcem.

Máte-li zájem navštívit školu před samotnými zápisy, pak přijměte pozvání na akci Den otevřených dveří 1. dubna 2020 od 8:00 do 15:30 hodin. Budete mít možnost projít školou, seznámit se s třídními učitelkami budoucích prvních tříd a nahlédnout do výuky. K dispozici bude také vedení školy, které zodpoví veškeré dotazy týkající se nejen zápisu, ale také organizace školy.

Chcete-li kontaktovat vedení školy nebo si školu prohlédnout v jiných, než výše uvedených termínech, pak využijte e-mailového kontaktu: info@zsnamesti.cz, případně telefonického kontaktu: 487 722 010.