Okénko třídy 2.B

Jazykové skupiny

Vloženo: 17.8.2015 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 1419x

Informace pro rodiče žáků 6. ročníků ve školním roce 2020/2021

současná situace s uzavřením škol nám komplikuje uspořádání přijímacích zkoušek z anglického jazyka do jazykové skupiny i sportovně-fyzických testů do sportovní skupiny. Vaše dcera/Váš syn může být současně v obou skupinách a více tak rozvíjet své jazykové i sportovní dovednosti.

Přijímací řízení do obou skupin bychom rádi, pokud nám to další vývoj událostí v souvislosti s výskytem koronaviru COVID - 19 v ČR dovolí, uspořádali v červnu. Pokud červnový termín možný nebude, budou zkoušky probíhat v prvním týdnu v září 2020. Termíny oznámíme všem přihlášeným žákům z okolních škol a jejich zákonným zástupcům s dostatečným předstihem prostřednictvím našich stránek a telefonicky.

Podle úspěšnosti žáků v přijímacím řízení do jazykové skupiny otevřeme dvě skupiny s rozšířenou výukou jazyků a jednu sportovní skupinu.

V šestém ročníku bude žák v jazykové skupině kromě anglického jazyka vyučován také druhému cizímu jazyku, a to v časové dotaci 3 hodiny týdně. Pro usnadnění organizace výuky v jazykových skupinách pro příští školní rok Vás proto žádáme o sdělení informace, který cizí jazyk si Vaše dcera/Váš syn vybere jako druhý. K volbě nabízíme německý nebo francouzský jazyk. Preferovaný jazyk nám sdělte prosím  na e-mailovou adresu brychova@zsnamesti.cz nebo na telefon 603450498. Zde Vám rádi poskytneme i další informace, které se vztahují k organizaci výuky v naší škole.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na výuku v běžném školním režimu.

Mgr. Jakub Ujka

****************************************************************************************************

ROZŠÍŘENÁ VÝUKA JAZYKŮ

Ve školním roce 2020/2021 nabízíme nadaným dětem budoucích 2. tříd a 6. tříd rozšířenou výuku jazyků.

Přihlášky s uvedením jména, třídy, školy a adresy je možné podat písemně na ředitelství ZŠ Nový Bor náměstí Míru 128, vyplněním přihlášky na webových stránkách školy.

E- mail: info@zsnamesti.cz,  Telefon : 487 722 010

PŘIHLÁŠKA - 6. ROČNÍK (Velikost: 22 kB)        PŘIHLÁŠKA - 2. ROČNÍK (Velikost: 22 kB)

Přijímací pohovory do skupiny s RVJ od 6. ročníku se budou konat v červnu nebo v září 2020, podle situace s COVID - 19.

Přijímací pohovory do skupiny s RVJ od 2. ročníku se budou konat v září 2020.

Žák přinese s sebou:

-    psací potřeby
-    žákovskou knížku (notýsek)
-    sešity z AJ
-    přezůvky