Okénko třídy 3.B

Jazykové skupiny

Vloženo: 17.8.2015 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 1856x

přijímací zkoušky do skupiny s rozšířenou výukou cizích jazyků (RVJ), které měly proběhnout v dubnu, jsou přesunuty na středu 7.10.2020 (6.A + 6.D) a čtvrtek 8.10.2020 (6.B + 6.C). Do té doby jsou do skupiny RVJ zařazeny všechny děti, které se ke zkouškám přihlásily.

Písemná část v podobě online testu obsahuje poslechové cvičení, porozumění textu a gramatickou část. Ústní část je postavena na komunikaci na témata My family, My day, My school, My friends, My town.

V šestém ročníku bude žák v jazykové skupině kromě anglického jazyka vyučován také druhému cizímu jazyku, a to v časové dotaci 3 hodiny týdně. Pro usnadnění organizace výuky v jazykových skupinách pro příští školní rok Vás proto žádáme o sdělení informace, který cizí jazyk si Vaše dcera/Váš syn vybere jako druhý. K volbě nabízíme německý nebo francouzský jazyk. Preferovaný jazyk nám sdělte prosím  na e-mailovou adresu brychova@zsnamesti.cz nebo na telefon 603450498. Zde Vám rádi poskytneme i další informace, které se vztahují k organizaci výuky v naší škole.

Přihlášky s uvedením jména, třídy, školy a adresy je možné podat písemně na ředitelství ZŠ Nový Bor náměstí Míru 128, vyplněním přihlášky na webových stránkách školy.

E- mail: info@zsnamesti.cz,  Telefon : 487 722 010

PŘIHLÁŠKA - 6. ROČNÍK (Velikost: 22 kB)        PŘIHLÁŠKA - 2. ROČNÍK (Velikost: 22 kB)