Kroužek Zumby při ZŠ Náměstí

Taneční kroužek zumby při ZŠ náměstí Míru pravidelně vystupuje na různých kulturních akcí. Naposledy jste je mohli vidět na Karnevalu pořádaném DDM Smetanka, Hasičských slavnostech spojených s Dnem dětí nebo na akci Hurá prázdniny. Vystoupení se zdařilo a při volném tanci vtáhlo do dění i ostatní přihlížející.

DSCN1094

V pátek 28.6. vás opět srdečně zveme na akci "HURÁ PRÁZDNINY" která se uskuteční opět v odpoledních hodinách na koupališti v Novém Boru????????. Přijďte si zatančit, pobavit se a posedět... udělat hezkou tečku za dalším školním rokem.... Hurá... prázdniny ????.

Před vánočními prázdninami se u nás ve škole konala Christmas párty, na které vystoupil kroužek ZUMBY s novými tanečními, "kousky,,???? Zatančila si s námi skoro celá škola..i učitelé a party mohla začít ????

Ve školní družině jsme oslavili Den dětí ???? Oddělení se nám proměnilo v,,cukrovou dílničku, a děti si zahrály na cukráře. Vyráběly si sladké špízy ???? ze samých gumových bonbónů. Místnost se nám provoněla jako v cukrárně ????.Mňam????

Galerie - Karneval DDM Smetanka

Video - Karneval DDM Smetanka