Kroužek Zumby při ZŠ Náměstí

Taneční kroužek zumby při ZŠ náměstí Míru pravidelně vystupuje na různých kulturních akcí. Naposledy jste je mohli vidět na Karnevalu pořádaném DDM Smetanka, Hasičských slavnostech spojených s Dnem dětí nebo na akci Hurá prázdniny. Vystoupení se zdařilo a při volném tanci vtáhlo do dění i ostatní přihlížející.

DSCN1094

V pátek 28.6. vás opět srdečně zveme na akci "HURÁ PRÁZDNINY" která se uskuteční opět v odpoledních hodinách na koupališti v Novém Boru????????. Přijďte si zatančit, pobavit se a posedět... udělat hezkou tečku za dalším školním rokem.... Hurá... prázdniny ????.

Před vánočními prázdninami se u nás ve škole konala Christmas párty, na které vystoupil kroužek ZUMBY s novými tanečními, "kousky,,???? Zatančila si s námi skoro celá škola..i učitelé a party mohla začít ????

Ve školní družině jsme oslavili Den dětí ???? Oddělení se nám proměnilo v,,cukrovou dílničku, a děti si zahrály na cukráře. Vyráběly si sladké špízy ???? ze samých gumových bonbónů. Místnost se nám provoněla jako v cukrárně ????.Mňam????

Kroužek ZUMBY dostal pozvání na vánoční besídku MŠ ,,Motýlek,,,aby mohl nabídnout ukázku svých tanečních dovedností a přispěl k veselé atmosféře ????. Pro některé děti to byla přímo ,,taneční premiéra,,. Vystoupení se moc povedlo a děti si vysloužily pochvalu a obdiv.I já jim touto cestou děkuji a jsem ráda,že jsme tak skvělá parta.Samozřejmě i Dominikovi,bez kterého by toto vystoupení ani nebylo ????????????.Díky vám.

Zumba a masopustní průvod
O víkendu 8.- 9. 2. se děti s kroužkem ZUMBY zúčastnily dvou akcí . V sobotu to byl masopustní průvod městem  a vystoupení na náměstí Míru. Akce se vydařila a děti sklidily velký úspěch. V neděli jsme pak byli pozváni na Karneval, který se konal v kulturním domu Bohemia. Pomohli jsme  roztančit karnevalové masky, a rodiče tak mohli vidět i další sportovní aktivity. Děti se mohly zapojit  a nálada  byla skvělá. Děkuji dětem i rodičům za podporu víkendových akcí.

Jana Potůčková

Galerie - Karneval DDM Smetanka

Video - Karneval DDM Smetanka

Video - školní akademie 2018

Všichni jsme opět pohromadě a celý školní rok jsme si užili. Tréninky tanečních průprav, nových choreografií a hudebně pohybových her ????. Výsledkem a zakončením jsou dvě vystoupení. První 4.6.2022 ke DNI DĚTÍ /pod Smetanou Nový Bor /a druhé 11.6.2022 na ANTONÍNSKÉ POUTI v Radvanci.

Vystoupení z ANTONÍNSKÉ pouti v Radvanci

Přejeme vám ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2023 ????

Dětský karneval 2023

Další rok se "ZUMBOU". Zakončili jsme si ho vystoupením na školní akademii. Děti se protančily až k úspěšnému konci a moc jsme si to užili. Těší nás spokojenost rodičů i všech diváků. Tak děti "Hurá na prázdniny"

Na kroužku ZUMBY jsme přivítali rodiče a společně s dětmi si užili hodinu tance, her a VÁNOČNÍHO TANEČKU. Nechyběla i vánoční nadílka. A přáním krásných vánočních svátků a zdraví v Novém roce 2024 jsme se rozloučili.