Úřad práce

Pomáháme...

Okresní kolo ve vybíjené chlapců

Vloženo: 20.4.2018 | Autor: AdminTJ| Zobrazeno: 151x |

Další boje, tentokrát chlapců,  ve vybíjené na našem okrese, se udály 19. 4. 2018 také v České Lípě. Naše družstvo nenechalo nic náhodě a ve skupině všechny soupeře hravě porazili (Mimoň, Špičák, Cvikov). Ve finálových bojích jsme to tak jednoduché neměli. Nejprve jsme prohráli s nakonec vítěznými Zákupy 7:12, ale posledním zápasem se Slovankou, kterou jsme porazili 10:7, jsme získali úžasné druhé místo. Bohužel na Krajské kolo do Jablonce nad Nisou může jet jen jeden tým a musíme uznat, že Zákupy byly o chloupek lepší.

Naší školu skvěle reprezentovali: Brych Lukáš, Horčička Vítek, Deák Kryštof, Šesták Filip (5. A), Fafala Lukáš, Šindelář Antonín, Zmeškal Matěj, Brož Dominik, Duong Gia Bao (5. B), Burián Vojtěch, Masopust Benjamin, Štyndl Lukáš (5. C).

Žáci působili sehraným dojmem, i přestože jsme toho moc nenatrénovali. Děkujeme jim za předvedený výkon.

učitelé TV