Ozdravný pobyt 1 A a 1 B

Zápis do 1. ročníku

Vloženo: 17.1.2017 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 1004x

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,

zápisy do prvních tříd se uskuteční v úterý 2. a ve středu 3. dubna 2019 od 14 do 17 hodin. Náhradní termín zápisu je stanoven na úterý 16. dubna 2019 ve stejném čase. V případě, že se nebudete moci zápisu v uvedených termínech zúčastnit, kontaktujte vedení školy.

Zápis do prvních tříd pro školní rok 2019/2020 je povinný pro děti narozené od 1. září 2012 do 31. srpna 2013.

K zápisu může přijít pouze zákonný zástupce dítěte, vyplní formulář Žádost o přijetí (nezapomeňte rodný list a občanský průkaz).

Každému dítěti bude při zápisu přiděleno číslo, pod kterým budou zveřejněny  výsledky zápisu na webových stránkách, úřední desce a vstupních dveřích 1. stupně ZŠ.

Děti s odkladem školní docházky musí být znovu přihlášeny u zápisu. Děti si mohou v případě zájmu zápisem opakovaně projít, ale není již podmínkou – stačí pouze vyplnění žádosti zákonným zástupcem.

Máte-li zájem navštívit školu před samotnými zápisy, pak přijměte pozvání na akci Den otevřených dveří 28. března 2019 od 8:00 do 16:00 hodin. Budete mít možnost projít školou, seznámit se s třídními učitelkami budoucích prvních tříd a nahlédnout do výuky. K dispozici bude také vedení školy, které zodpoví veškeré dotazy týkající se nejen zápisu, ale také organizace školy.

Chcete-li kontaktovat vedení školy nebo si školu prohlédnout v jiných, než výše uvedených termínech, pak využijte e-mailového kontaktu: info@zsnamesti.cz, případně telefonického kontaktu: 487 722 010.

Milí budoucí prvňáčci, vážení rodiče,

jmenuji se Dana Dlasková a ráda bych Vám o sobě řekla pár slov.

V tomto školním roce se loučím se třídou páťáků a od září se budu těšit právě na Vás. Naučíme se číst, psát a počítat. Rozšíříme si obzory směrem k hudbě, zpěvu a tanci. Budeme objevovat krásy přírody, sportovat, soutěžit a malovat. Všechny tyto disciplíny jsou mi blízké.

Ve škole vedu kroužek sborového zpěvu pro nejmenší žáčky. Jednou týdně otevírám tajemné dveře od žákovské knihovny pro všechny pilné čtenáře. Každý rok připravuji veselý karneval.

A co dělám, když za sebou zavřu dveře od školy?

Cvičím, tančím, zpívám v pěveckém sboru učitelů a žáků naší školy. Když zrovna nejedu na kole, nasadím brusle, sjíždím svahy na lyžích, cestuji nejen po naší vlasti nebo se starám o svoji zahrádku.

A proto ………    Zima s jarem překulí se,

teplé léto dostaví se.