kliknutím na následující odkaz - REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ - si můžete rezervovat konkrétní čas

* * * ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY * * *

Vážení rodiče, zkontrolujte si prosím platnost vaší rezervace z důvodu úpravy

registračního formuláře pro zápis.

Jaro v 1.B

Krajské kolo v orientačním běhu

Vloženo: 26.4.2018 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 405x

Za slunečného počasí se dne 20. dubna 2018 v Jablonci nad Nisou – v Břízkách, konalo Krajské kolo v orientačním běhu. Z naší školy se zúčastnilo 18 dětí, většina z prvního stupně. Nejprve bychom rádi poděkovali nejen žákům, ale i trenérce paní Göttlichové a doprovodu rodiče pana Boudy. V celkovém součtu získala naše škola krásné 2. místo. I v jednotlivcích jsme dosáhli velkých úspěchů, Marek Patka z 2. A získal 1. místo, Haasová Anežka z 3. B se umístila na 2. místě. A na bronzové příčce se umístil druhý z bratrů Kryštof Patka ze 4. B.

Velký dík patří též rodičům, kteří vedou děti ke sportu.

učitelé TV