následující odkaz Vám umožní přihlášení do webové aplikace systému Bakaláři.

Návod, jak systém snadně používat si můžete stáhnout zde (Velikost: 542.57 kB).

Tento systém plně nahrazuje tištěnou žákovskou knížku v 2. až 9. ročnících. Naleznete zde informace o klasifikaci vašich dětí, kázeňské prohřešky a jiná sdělení. Prostřednictvím této aplikace můžete také informovat o absenci žáka a přímo komunikovat se školou a jednotlivými vyučujícími.

Ze školního řádu vyplývá povinnost pravidelně kontrolovat elektronickou žákovskou knížku alespoň jedenkrát týdně.

Vaše děti na začátku roku dostanou také listinnou žákovskou knížku, která bude sloužit především k omlouvání absence.

Věříme, že elektronická žákovská knížka usnadní Vaši informovanost a zjednoduší komunikaci mezi Vámi a školou.

Mgr. Jakub Ujka

Ředitel školy