Vloženo: 21.9.2018 | Autor: AdminTJ| Zobrazeno: 57x |

STRUČNÝ POPIS PROJEKTU

V rámci realizace projektu byly modernizovány a nově vybaveny přírodovědná učebna a jazyková učebna. Celková bezbariérová dostupnost školy je řešena stávajícími výtahy a celkovou bezbariérovostí základní školy, včetně stávajícího bezbariérového sociálního zařízení.

CÍLE PROJEKTU

Cílem projektu je prostřednictvím vytvoření jazykové multimediální učebny a učebny pro výuku přírodních věd zvýšit kvalitu výuky klíčových kompetencí.

VÝSLEDKY PROJEKTU

Projekt řeší celkovou rekonstrukci a modernizaci učebny přírodních věd a učebny pro výuku cizích jazyků. Učebny budou po modernizaci vybaveny výpočetní technikou a audiovizuálními systémy podporujícími interaktivitu výuky, komunikaci mezi učiteli a žáky, umožňující experimentální ověřování učiva (měřící sondy, senzory, experimentální příslušenství) a správu učitelem připravených individuálních výukových úloh (poslechových, textových, doplňovacích) a k hodnocením úloh učitelem. Obě učebny budou vybaveny interaktivními tabulemi, jazyková učebna bude vybavena také vizualizérem.

Na projekt „Učebny cizích jazyků a přírodních věd ZŠ náměstí Míru, Nový Bor“ s reg. číslem CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0006402 je poskytována finanční podpora z EU.

Nove_ucebny_zsnamesti