kliknutím na následující odkaz - REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ - si můžete rezervovat konkrétní čas

* * * ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY * * *

Vážení rodiče, zkontrolujte si prosím platnost vaší rezervace z důvodu úpravy

registračního formuláře pro zápis.

Jaro v 1.B

IT-SLOT 1. kolo

Vloženo: 24.11.2018 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 163x

Ve dnech 20. a 21. listopadu 2018 se žáci naší školy zúčastnili 1. kola soutěže v informatice a logice s názvem IT- SLOT (Systém Logických Otázek). První kolo proběhlo formou on-line testu. Devátého ročníku soutěže se zúčastnilo 4 819 žáků 8. a 9. tříd ze 192 škol v České republice.

Barbora Lazorová, Jan Bouda a Michal Vojáček postupují do druhého finálového kola, které se bude konat 12. 12. 2018 v Praze na Soukromé střední škole výpočetní techniky, s.r.o. Postoupilo celkem 50 nejlepších, maximální počet bodů byl 25 (Bára měla 23 bodů a byla desátá, Honza měl 22 bodů a byl dvacátýsedmý, Michal měl 21 bodů a byl čtyřicátýdruhý). Je to velký úspěch a všichni budeme finalistům držet palce.

Ing. Veronika Šolcová