kliknutím na následující odkaz - REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ - si můžete rezervovat konkrétní čas

* * * ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY * * *

Vážení rodiče, zkontrolujte si prosím platnost vaší rezervace z důvodu úpravy

registračního formuláře pro zápis.

Jaro v 1.B

Vánoční párty 2018

Vloženo: 27.12.2018 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 385x

Poslední školní den roku 2018 se na ZŠ náměstí Míru nesl ve vánočním duchu. Po tradičních třídních besídkách následovala Vánoční párty, na kterou jsme se po loňském úspěchu všichni velmi těšili. Na hladký průběh celé akce dohlížely obě hlavní autority Vánoc, Santa Claus i Ježíšek.

Sálem velké tělocvičny se rozezněly české i anglické koledy, zpívalo se, soutěžilo a celý sál se posléze proměnil v jeden veliký taneční parket.

Poděkování patří panu Davidu Sobotkovi, který pomohl s ozvučením celého sálu a již po několikáté nabídl naší škole pomocnou ruku s realizací školní zábavy.

Ochutnávku skvělé zábavy vám vedle fotogalerie přinášíme prostřednictvím videa níže v příspěvku.

Bc. Tomáš Janda