kliknutím na následující odkaz - REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ- si můžete rezervovat konkrétní čas

Okénko třídy 4.B

Sportovní výzvy

Certifikát Katedrová škola

Online zápis do 1. třídy - 2022

kliknutím na výše uvedený obrázek můžete v několika jednoduchých krocích zapsat Vaše dítě k zápisu online. Využijte možnosti vybrat si termín, který Vám vyhovuje a v uvedeném termínu se dostavte do naší školy. K zápisu si přeneste rodný list dítěte a Váš občanský průkaz.

Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání nebo žádost o odklad povinné školní docházky Vám u nás vytiskneme k podpisu.

Více informací o zápisu do 1. třídy ZDE.

Omluva nepřítomnosti

Vloženo: 17.12.2015 | Autor: Neznámý | Zobrazeno: 6923x

Jistě si ještě ze školních let uvědomujete onen slastný pocit, kdy jste nemuseli do školy.

Ráno bez vstávání, dopoledně „lenošení“ v posteli. Malou nepříjemností na týdnu volna byla hořká chuť penicilinu, zvýšená teplota a škrábání v krku, větší potom dopisování a dohánění učiva po návratu do školy.

Je samozřejmé, že dětí nebudete posílat do školy, budou-li nemocné. Ale nechybí Vaše děti ve škole někdy příliš často? Je vždy návštěva zubního lékaře v místě bydliště záležitostí všech šesti vyučovacích hodin? Neskrývají se někdy pod „rodinnými důvody“ v omluvném listě rodinné nákupy a výlety? Je vždy nejvhodnější dítě, které často chybí a neprospívá nejlépe, uvolňovat na zimní i letní rekreace mimo období školních prázdnin?

Děti samy vědí, kolik času zabere dopsání všech sešitů, doučení veškeré zameškané školní látky. A také si uvědomují, že je pro ně lepší slyšet na vlastní uši výklad učitele, než se s učivem seznamovat sám pomocí ne vždy přesných a srozumitelných poznámek v sešitě spolužáka.

Omlouvejte proto děti z vyučování jen v nutných případech a na co nejkratší dobu.

Připomínáme ještě Vaši povinnost omluvit nepřítomnost dítěte do tří dnů.

To můžete provést telefonicky na čísle 487 722 010, nebo e-mailem na adrese info@zsnamesti.cz.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.