Kotva

Obědy pro děti
Okénko třídy 5.B

Sportovní výzvy

Certifikát Katedrová škola

Podporují nás

   

 

  

IROOP 

 

 

Fraus

Fraus

Mléko do škol

Ovoce a zelenina do škol

Zumba

Úspěšná žádost o dotaci z EU

IROP

Učitelé 2. stupně

Vloženo: 22.2.2016 | Autor: AdminTJ | Zobrazeno: 7054x

Třídní učitelé

6. A - Pavel Jurczak

  jurczak@zsnamesti.cz  

6. B - Ing. Barbora Poláčková

  polackova@zsnamesti.cz 

6. C - Mgr. Zuzana Pštrossová

  pstrossova@zsnamesti.cz 

6. D - Mgr. Anna Jiřičková

  jirickova@zsnamesti.cz 

7. A - Ing. Veronika Šolcová

  solcova@zsnamesti.cz 

7. B - Mgr. Kateřina Mašková

  maskova@zsnamesti.cz 

7. C - Mgr. Petra Violová

  violova@zsnamesti.cz 

7. D - Mgr. Zdeňka Slavíková

  slavikova@zsnamesti.cz 

8. A - Mgr. Lada Čubiňáková

  cubinakova@zsnamesti.cz 

8. B - Mgr. Iveta Nová

  nova@zsnamesti.cz 

8. C - Mgr. Kateřina Svobodová

  svobodova@zsnamesti.cz 

8. D - Mgr. Kateřina Melová

  melova@zsnamesti.cz 

9. A - Kateřina Würzová

  wurzova@zsnamesti.cz  

9. B - Mgr. Marie Štroblová

  stroblova@zsnamesti.cz 

9. C - Mgr. Šárka Bártová

  bartova@zsnamesti.cz 

9. D - Šárka Znamenáčková

  znamenackovas@zsnamesti.cz 

 

Netřídní učitelé

  Mgr. Martina Borůvková

 

  boruvkova@zsnamesti.cz

    Bc. Martin Breth

  breth@zsnamesti.cz

 

  Ing. Věra Duchoslavová

 

  duchoslavova@zsnamesti.cz 

  Mgr. Michaela Hanzelínová 

  hanzelinova@zsnamesti.cz 

  Bc. Jiří Homolka

 

  homolka@zsnamesti.cz 

  Mgr. Tomáš Janda

  janda@zsnamesti.cz 

  Mgr. Martin Macek

  macek@zsnamesti.cz 

  Mgr. Michaela Marhanova

 

  marhanova@zsnamesti.cz 

  Mgr. Kristýna Matysová

  matysova@zsnamesti.cz 

 

  Mgr. Erwin Murswiek

  murswiek@zsnamesti.cz 

 

  Mgr. Dagmar Nebuželská

 

  nebuzelska@zsnamesti.cz 

  Mgr. et Mgr. Radek Poláček, dipl. um.

  polacek@zsnamesti.cz 

  Mgr. Rostislav Prokeš

 

  prokes@zsnamesti.cz 

  Mgr. Ludmila Prudnikova

  prudnikova@zsnamesti.cz

 

  Mgr. Zdeňka Švecová   svecova@zsnamesti.cz 

  Bc. Tomáš Zeman

 

  zeman@zsnamesti.cz 

  Andrea Znamenáčková

  znamenackova@zsnamesti.cz 

 

Výchovný poradce pro

2. stupeň

  Mgr. Kateřina Mašková

 

Tato webová stránka používá cookies
Tato webová stránka používá nezbytné technické cookies pro zajištění správné funkcionality webu.

Dále může web používat cookies pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely. Zde můžete přijmout či odmítnout některé druhy cookies, které nejsou nezbytné pro základní funkcionalitu webu. Svůj souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odebrat či znovu udělit.
Základní technické cookies
Tyto cookies jsou nutné pro základní funkcionalitu webu. Patří sem například přihlašování uživatelů, nebo uložení informací o souhlasu s ostatními cookies.